Aktuální nabídky v Brně/ČR

Chceš smysluplně trávit svůj volný čas a pomáhat druhým lidem? Přidej se k nám a pojď dělat dobrovolníka v Maltézské pomoci v Brně. Podmínkou je čistý trestní rejstřík a ochota věnovat hodinu až dvě jednou za týden. Náplní práce je dělat společnost starým a opuštěným lidem. 

Více informací dostaneš u Markéty Studené tel. 736620810, marketa.studena@maltezskapomoc.cz 

Těšíme se na Tebe!!!

Komunitní středisko KONTAKT Liberec, p. o. a HESTIA – Národní dobrovolnické centrum, z. ú. Vás zvou na mezinárodní konferenci k rozvoji dobrovolnictví, kterou pořádají ve dnech 20. a 21. června 2018 na téma: „Dobrovolnictví, mezigenerační a komunitní vztahy“.

Letošní hlavní témata budou: Jak jsme začínali, Koncepce rozvoje dobrovolnictví v České republice, Dobrovolnictví ve veřejné správě, Mentoringové dobrovolnické programy.

Více informací a přihlášení na KSK Liberec

Přemýšlíte o dobrovolnictví nebo si potřebujete splnit oborovou praxi? Zajímá Vás problematika zaměstnávání znevýhodněných osob? Chcete získat nové a zajímavé zkušenosti? Pak se staňte asistentem/asistentkou Tranzitního programu. 

Studenti a studentky se specifickými vzdělávacími potřebami získávají praxi u běžných zaměstnavatelů a ukazují tak, že dokáží pracovat i navzdory svému znevýhodnění. Potřebují ale doprovod a dohled asistentů. Pokud máte čas 2-4 hodiny týdně a studujete nebo jste studovali některý z pedagogických nebo sociálních oborů, ozvěte se koordinátorce programu Jáje Žílové na j.zilova@agapo.cz nebo volejte na 736 131 414. 

Více o Tranzitním programu se dozvíte ve fotoalbu na Facebooku nebo na webu.

Chceš získat zkušenosti nebo hledáš praxi? Chceš smysluplně trávit čas a pomoci tam, kde je to opravdu potřeba? Pojeď na pobytový tábor pro děti s poruchou autistického spektra! Vybrat můžete ze dvou táborů, které pořádá nezisková organizace Paspoint.

I. Turnus: 8.-14.7. v hotelu Renospond
II. Turnus: 5.-11.8. v RS Zubří

Více informací zde: Dobrovolník na pobytové tábory - info