Jak nás můžete podpořit

Klub přátel Veronica

Líbí se Vám naše činnost? Nemáte čas nám pomoci jako dobrovolník, ale přesto nás chcete podpořit? Přidejte se k nám do Klubu přátel Veronica. Vyplňte nezávazně webový formulář, obratem se Vám ozveme, jak dále postupovat. Stanete se tak součástí pestré skupiny lidí, kteří podporují šetrný vztah k přírodě a krajině.

Co získám členstvím v Klubu přátel Veronica:

  • slevu 10 % na zboží v e-obchodě Veronica
  • slevu 10% na ubytování v ekopenzionu Centra Veronica Hostětín
  • pravidelné zprávy o tom, na čem právě pracujeme

Jednorázová podpora

Pro rychlou, jednorázovou podporu je nejsnazší převod pomocí platební karty. V pravém sloupci kliknete na zvolenou částku a pak na tlačítko „Daruji Veronice“. Následně budete přesměrování na zabezpečené stránky portálu Darujme.cz, přes který nám peníze odešlete. 

Své příspěvky na činnost ZO ČSOP Veronica můžete zasílat na účet vedený u České spořitelny Brno, číslo účtu 1342270339/0800, variabilní symbol 682003. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte „dar“ + jméno a kontakt.

Co je možné získat:

  • za příspěvek 1000 až 1999 Kč / rok – jedno číslo časopisu Veronica či publikaci vydanou ZO ČSOP Veronica (dle výběru z aktuální nabídky) + výroční zpráva
  • za příspěvek 2000 Kč / rok a vyšší – předplatné časopisu Veronica + výroční zpráva

Podpora prostřednictvím e-obchodu

Podpořte nás prostřednictvím našeho e-obchodu. Naleznete v něm pestré spektrum knížek, časopisů, brožurek, samolepek, antikvariátní knihy a mnoho dalšího. Nabízíme v něm rovněž velké množství vzdělávacích materiálů zdarma. Na konci objednávky máte možnost zvolit si výši Vaší podpory. Můžete přispět libovolnou částkou v minimální hodnotě 100 Kč.

Za poskytnutou podporu upřímně děkujeme. Pokud chcete, vystavíme Vám potvrzení o Vašem finančním daru.