DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGAPO

08. 10. 2020 10:00 to 09. 10. 2020 15:45

Přijměte srdečné pozvání k návštěvě obecně prospěšné společnosti AGAPO! Den otevřených dveří byl naplánován už na březen. Ale tak jako spoustu jiných plánů, i tento jsme museli přehodnotit a bohužel odložit. Okolnosti nám nedovolily se s Vámi u nás setkat. 

 

Na začátku tohoto roku se AGAPO přestěhovalo na novou adresu, do nových, krásných a prostorných kanceláří na Masarykově ulici č. 37. S radostí Vás zde přivítáme i s “drobným” zpožděním. Naši pracovníci si s Vámi rádi pohovoří, představí vám naše služby a jednotlivé programy. Pro případné zájemce zde bude možnost konzultací životopisů a motivačních dopisů. Dále se budete moci informovat o možnostech stáží a dobrovolnických činností v rámci programů, které nabízíme. Návštěvníkům z řad zaměstnavatelů poskytneme poradenství v rámci zaměstnávání osob se znevýhodněním.

Posláním AGAPA jako neziskové organizace je podporovat pracovní uplatnění lidí se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním v Brně a okolí, a tím přispívat ke zvýšení kvality jejich života. Pomoc při hledání práce v rámci individuální spolupráce, skupinových kurzů a asistovaných praxí pro studenty se specifickými vzdělávacími potřebami. Dále poskytování poradenství a podporu zaměstnavatelům při zaměstnávání lidí se znevýhodněním. AGAPO poskytuje své služby již od roku 2004.

 

AGAPO sídlí blízko dopravního uzlu Hlavní nádraží. Vchod do objektu se nalézá mezi restaurací KFC a lékárnou Dr.Max. Kanceláře se nachází v šestém patře, kam se dostanete pohodlně prostorným výtahem. 

Pro bližší informace volejte na tel.: 541 210 549, 545 213 204 nebo pište na: info@agapo.cz