Dobrovolníkem/Dobrovolnicí na Jablečné slavnosti

30. 09. 2022 00:00 to 02. 10. 2022 23:45

Centrum Veronica Hostětín hledá dobrovolnice/íky pro výpomoc s organizačním zajištěním Jablečné slavnosti od pátku 30. září do neděle 2. 10. 2022 - oblíbená akce dobrovolnic/íků z Jižní Moravy!

 

 

Alespoň stovka nadšených dobrovolnic a dobrovolníků je potřeba, aby po dvouleté odmlce znovu zdárně proběhla oblíbená Jablečná slavnost, kterou pořádá Centrum Veronica Hostětín.

Na akci se podílí brněnská Nadace Veronica.

Hostětín díky dobrému vlakovému spojení láká dobrovolnice-íky z blízka i dálky. 

Jablečná slavnost vás nabízí zažít zákulisí celé akce, těšit se pocitem z dobrovolnické práce, získat nové přátele a pomoct neziskové ekologické organizaci. Můžete si užít bohatý program slavnosti (o který rozhodně nepřijdete, protože při práci budete mít i dostatečné pauzy). Veronica hledá dobrovolníky-ice pro výpomoc s organizačním zajištěním Jablečné slavnosti od pátku 30. září až do neděle 2. 10. 2022, případně i jen v neděli při akci. Pro vzdálenější je možnost příjezdu v sobotu navečer (se spaním na karimatce ve spacáku).

Co vás čeká? (video).

Kde se přihlásit? Hana Machů, hana.machu@veronica.cz, tel.: 572 630 670, 739 569 264, nebo se zrovna přihlaste přes registrační formulář.

Kde všude se mohou dobrovolníci-ice zapojit: * výdej lístků a informačních materiálů; * řízení dopravy na odstavném parkovišti před Hostětínem; * čepování piva a konopné sodovky, výdej guláše a kyselice atd.; * prodej losů do tomboly; * stanoviště na dětské stezce v ovocném sadu; jablečný trojboj - aktivity pro dospělé; * stáčení a prodej moštů; ruční výroba moštu; * mytí nádobí a příprava jídla v kuchyni; * fotografování; * obhospodařování sušírny ovoce; * prodej jablečných moučníků a kávy; * aj. Pomoc je vítaná i dny před akcí a po ní.

Dobrovolníků-icím Veronica zdarma poskytne: * veganskou/vegetariánskou stravu * v případě potřeby ubytování před nebo po slavnosti v obecní klubovně (na matraci nebo karimatce a ve spacáku) nebo v Centru Veronica (postel nebo karimatka, vlastní spacák) * vstup na Jablečnou slavnost :-)

Kompletní informace zde: https://hostetin.veronica.cz/dobrovolnici_2022