ParaCENTRUM Fenix hledá pomoc při osvětové akci

05. 09. 2022 09:00 to 16:00

ParaCENTRUM Fenix, z. s. hledá větší počet dobrovolníků na pomoc při své akci KNOFLÍK SPOJUJE. Dobrovolnická pomoc je potřebná při knoflíkové finanční sbírce a podávání informací o činnosti organizace. Zapojení dobrovolníci/dobrovolnice budou zaškoleni/ny a budou mít příjemné zázemí.

***

ParaCENTRUM Fenix, z. s. hledá větší počet dobrovolníků na pomoc při své akci KNOFLÍK SPOJUJE.

V pondělí 5. září je připomínán Den poranění míchy a na náměstí Svobody v Brně u té příležitosti (v době mezi 9 a 16 h) najdete informační stánek a finanční knoflíkovou sbírku.

Cílem je seznámení okolojdoucích s existencí organizace, s náplní její práce. Informovat o úskalí života na vozíku. Přiblížit život vozíčkářů.

 

Dobrovolníky a dobrovolnice organizace potřebuje na prodej speciálně vyrobených knoflíků ParaCENTRA Fenix a předávání informací o činnosti organizace.

 

Kontakt: Alena Jankotová, tel: 724 725 427 

"Přihlášené dobrovolníky zaškolíme, poskytneme podporu a přátelské zázemí."

 

Organizace přijímá dobrovolníky se zájmem o práci na pomoc vozíčkářům při jednorázových akcích i jako dlouhodobé parťáky.  

S mottem „Roztáčíme život naplno“ pomáháme lidem po poškození míchy a jejich blízkým při návratu do aktivního života. Podpíráme je v náročné životní změně, ukazujeme cestu a bojujeme jako lvi za jejich lepší společenské začlenění a kvalitu života. V současné době sdružujeme více než 100 vozíčkářů a jejich rodinných příslušníků. Klientů však máme už přes 700.