PRÁVNÍ A FINANČNÍ POMOC V DOBĚ KORONY

Potřebuje právní nebo finanční radu v dnešní nelehké době? Dostali jste se do potíží ve svém zaměstnání nebo podnikání?
Zde můžete najít potřebnou pomoc - online právní poradenství, insolvence nebo i předpřipravené smlouvy, které můžete využít.


Právní pomoc

Zasáhla vás nebo vaši firmu opatření týkající se koronaviru? Nejste schopni dostát svým smluvním závazkům nebo řešíte, co se zaměstnanci a jak uplatnit náhradu škody? Na Pravovrousce.cz si můžete zdarma stáhnout vzory smluv a dokumentů, které se v současné krizi mohou hodit.

Pokud bylo vaše podnikání zasaženo koronavirovou krizí, zde najdete veškeré informace týkající se toho, na co máte nárok. Na jednom místě tak naleznete všechna nařízení, ekonomické balíčky nebo státní podpory a programy.

Právnická kancelář Elegal spustila online poradnu pro podnikatele zasažené koronavirem. K dispozici jsou pro vás právníci, kteři vám pomohou vyřešit případné problémy.

Marketing

Marketingové konzultace zdarma pro firmy a podnikatele, které postihly opatření kvůli koronaviru nabízí DFmarketing. 

Zde v tabulce najdete kontakt na stovky lidí, kteří nabízejí pomoc v současné situaci. Pomoc se týká právních nabídek, slev na služby nebo poradenství zdarma.

Finanční pomoc

Pokud jste se v důsledku vládních nařízení dostali do obtížných životních situací spojených s financemi, je tu pro vás možné řešení v podobě online odborné pomoci. V případě potřeby kontaktujte tuto facebookovou stránku a pomohou vám s insolvenčními návrhy oddlužení. 

Pokud jste se v důsledku nařízení vlády ohledně koronaviru dostali do finanční nouze, můžete požádat o jednorázovou dávku mimořádné okamžité pomoci.

Ostatní

Pokud nemáte náladu si s někým zavolat nebo psát ohledně právní pomoci, můžete využít tento chatbox. Na základě vašich odpovědí vám ukáže, na co máte nárok a na co ne.