PRÁVNÍ POMOC V DOBĚ KORONY

Potřebujete právní radu v této nelehké situaci? Dostali jste se do potíží ve svém podnikání nebo zaměstnání? 
Zde najdete možnou pomoc - online právní poradenství, insolvence, ale i předpřipravené smlouvy, které můžete využít. 

 

Právní pomoc

Zasáhla vás nebo vaši firmu opatření kvůli koronaviru? Nejste schopni dostát svým smluvním závazkům, řešíte, co se zaměstnanci nebo chcete uplatnit náhradu škody? Na Pravovrousce.cz si můžete zdarma stáhnout vzory smluv a dokumentů, které se mohou hodit v současné krizi. 

Pokud jste se v důsledku nařízení vlády ohledně koronaviru dostali do nenadále finanční nouze, můžete požádat o jednorázovou dávku mimořádné okamžité pomoci.

Marketingové konzultace zdarma pro firmy a podnikatele, které postihly opatření proti koronaviru nabízí DFmarketing

Zde najdete tabulku, ve které jsou stovky kontaktů na lidi, kteří nabízejí pomoc v současné situaci. Pomoc se týká právních nabídek, slev na služby, poradenství zdarma a podobně. 

Pro ty, kteří řeší propad příjmu v důsledku koronaviru nebo nájemce, jejichž bydlení je ztrátou příjmu také ovlivněno je zde nabídka zdarma poradenství

Jestli jste se v důsledku vládních nařízení dostali do nelehkých životních situací spojených s financemi, je tu pro Vás možné řešení v podobě online odborné pomoci. V případě potřeby kontaktujte tuto facebookovou stránku a pomohou vám s insolvenčními návrhy oddlužení 

Koronavir s sebou přináší celou řadu nových situací, ve kterých nevíme, jak můžeme postupovat podle zákona - jaké máme práva a povinnosti. Frank Bold zřídili online právní poradnu, která má vyjasnit nejčastější právní situace. 

Právnická kancelář Elegal spustila zdarma online poradnu pro podnikatele zasažené koronavirem. K dispozici jsou pro Vás právníci, kteří Vám pomohou vyřešit problémy vzniklé v důsledku šíření nemoci COVID-19. 

Pokud Váš byznys nebo podnikání bylo zasaženo koronavirem, zde najdete veškeré potřebné info k tomu, na co máte nárok. Na jednom místě tak najdete všechny nařízení, ekonomické balíčky nebo státní podpory a programy.

Pokud nemáte náladu si zrovna s někým volat nebo psát ohledně právní pomoci, může Vám pomoci tento chatbox. Na základě Vašich odpovědí Vám ukáže, na co máte a nemáte nárok.