Virtuální dražby pro DC67

Již od prosince se pro naše Regionální dobrovolnické centrum 67 konají dobročinné virtuální dražby, které mají za cíl finančně podpořit činnost organizace, jenž spočívá v rozvoji dobrovolnictví a nabízí prostor pro spolupráci či výměnu rozmanitých zdrojů inspirace. Akce se pozvolna přesouvá do její druhé poloviny. 

A co si můžeme pod tímto názvem představit?

Jedná se o to, že oslovujeme zajímavé osobnosti aktivní na sociálních sítích, aby vydražily na svém instagramovém nebo facebookovém profilu nějakou svoji osobní věc (nejde o nějakou cennost, spíše o něco co potěší příznivce daných osobností  na sociálních sítích). A že i mezi osobnostmi jsou lidé, kteří jsou ochotni udělat něco pro dobrou věc svědčí jména těch, kteří se již do dražby zapojili jako např. spisovatelka Kateřina Tučková, cyklista Vašek Kovář, horolezec Radek Jaroš, lyžař Ondra Bank, Lukáš Hejlík, team Draků, cestovatel Jura Havel, tenistka Lucka Šafářová a fotbalista Petr Švancara.  

 

Moc všem zúčastněným děkujeme a velmi si ceníme jejich darů, které do dražby poskytli. Zároveň jsme vděční za podporu všech, kteří se do akce již zapojili, popřípadě se chtějí zúčastnit následujících. 

Aktuální dražby sledujte na našem facebooku!