Armáda spásy, NDCM Dživipen

Karta organizace ke stažení 
Kontakt: 

Jana Hanzlíková, kckornerova.brno@armadaspasy.cz, 773 770 238

Profil organizace 

Jsme nízkoprahový klub, ve kterém tráví svůj volný čas děti a mládež ze sociálně vyloučené oblasti – Brno sever ve věku 6-14 let. Skrze volnočasové programy a osobní přístup vytváříme pro naše uživatele bezpečný prostor, ve kterém se mohou svobodně projevovat a hlavně sdílet a rozvíjet. Snažíme se uživatele klubu vést k pozitivní změně, ať už v jejich chování nebo v jiných oblastech, které jim pomohou a usnadní začlenění se do běžné společnosti. 

Co tě čeká? 

Baví tě sport? Rád vaříš? Máš cit pro umění a rád zhmotňuješ své kreativní nápady? Nebo bys rád pomáhal s doučováním? Můžeš si vybrat z nabídky volnočasových programů, se kterými bys rád pomohl. Rádi ti pomůžeme a jsme otevřeni i tvým nápadům, které by mohly pomoci k rozvoji naší služby.

Požadavky na dobrovolníky 

Hledáme dobrovolníky straší 18 let a více, kteří mají čistý trestní rejstřík a čas alespoň 1x za měsíc. Požadujeme aktivní nasazení, týmový přístup, zodpovědné chování a pozitivní vztah k cílové skupině. Ať už jsi kluk nebo holka a chceš svůj čas věnovat a trávit spolu s námi při práci s dětmi/mládeží, PŘIJĎ K NÁM DO KLUBU!.