Brno for you

Karta organizace ke stažení 
Kontakt: 

Kateřina Kalábová, katka@brnoforyou.cz, 773 751 318

Profil organizace 

Brno for you je nezisková organizace založená v roce 2014 s cílem zdarma poskytnout mladým lidem mezinárodní příležitosti.
Naší vizí je společnost, ve které má každý možnost se uplatnit a být akceptován. Naplňujeme ji pomocí neformálního vzdělávání, jako nástroje přirozené inkluze.

Pořádáme mezinárodní kempy neformálního vzdělávání pro mládež v Česku i zahraničí. Prostřednictvím vlastního prožitku jim tak pomáháme získat nové dovednosti a kompetence.
Co tě čeká? 
Dobrovolník se stane součástí našeho malého týmu a bude mít možnost zapojit se do činností ve kterých chce uplatnit své silné stránky. Příležitosti jsou především v oblasti marketingu, správě sociálních sítí, fundrasingu, networkingu, přípravě a vysílání mládežníků do zahraničí, Česko-anglickém překladu do jazykové mutace webu, zajištění logistiky při organizaci našich kempů...
Dobrovolník může pracovat z domu nebo se zúčastnit našich kempů v terénu. Dle toho, do čeho se zapojí, ho/ji čeká spolupráce s dalšími členy organizace či pouze s koordinátorem.
 
Požadavky na dobrovolníky 

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci s tím, kdo stejně jako my vidí smysl v tom co děláme, je komunikativní a rád se pohybuje v mezinárodním kolektivu. Chceme poskytnout prostor tomu, kdo se nebojí být kreativní a využije svoje silné stránky k vytváření nových příležitostí, vazeb a výstupů. Hledáme člověka, kterému jsou blízké naše hodnoty. Žádné specifické znalosti či vzdělání nepožadujeme.