O nás

Od 1. 5. 2020 jsme Regionálním dobrovolnickým centrem Jihomoravského kraje, provozované Plánem B. Regionální dobrovolnická centra vznikla napříč celou republikou, celkem v deseti krajích pod záštitou Ministerstva vnitra. 
Plán B, z.s. provozuje Dobrovolnické centrum 67.

Dobrovolnické centrum 67 poskytuje veřejnosti informace o možnostech dobrovolnictví v Brně, ČR i ve světě, zapojujeme mladé, ale také dobrovolníky seniory a seniorky. Hlavní snahou centra je propojit zájemce o dobrovolnickou práci a organizace, které dobrovolníky shánějí. Náš prostor dále nabízí mladým lidem zázemí pro rozvíjení vlastních nápadů, poradenství při hledání zdrojů pro realizaci jejich projektů, možnost najít „parťáky“ pro své aktivity. Najdete zde také přehled volnočasových aktivit a zajímavých akcí v Brně a jeho okolí. Centrum nabízí i zajímavý večerní program, na kterém se můžete se svými dobrovolnickými zkušenostmi či s úspěšným projektem objevit i vy.

Jsme regionálním partnerem sítě Eurodesk, která umožňuje mladým lidem a pracovníkům s mládeží snadný a rychlý přístup k evropským informacím (také na stránce Europa.eu). 

Otevřeno každé úterý 10:00 - 12:00, ve středu a čtvrtek 13:00 - 17:00.

 

ZASTAVTE SE