Odborné konzultace

Chtěli byste se zapojit do dobrovolnických projektů v Brně, v ČR nebo třeba v zahraničí? Nevíte, kde projekty najít a který je pro vás ten pravý? Máte nápad na vlastní projekt? Poradíme vám, kde získat finanční podporu a jak projekt realizovat. Zastavte se za námi během konzultačních hodin v úterý 10:00 - 12:00, 15:00 -16:30, ve středu 9:00 - 11:00, 15:00 - 17:00 a čtvrtek 13:00 - 15:30.  Pokud chcete můžete konzultovat i online. Kontaktujte nás prostřednictvím naší facebookové stránky, přes skype pod jménem Dobrovolnické centrum 67. Nebo pistě na email daniela@dc67.cz nebo volejte 776 594 804. 

Dobrovolnictví v ČR?
Nabídka dobrovolnických příležitostí je nezměrná. Jen v Brně se můžete zapojit do činnosti více než 50 organizací. To by bylo, abyste si nevybrali tu pravou! Sledujte aktuální nabídku dobrovolnických pozic v Brně a ČR nebo vyhledávejte v databázi organizací.

Vyjet do zahraničí?
Evropa, či exotické země? Na dobrovolnické pobyty můžete prakticky kamkoli. A to jak na krátkodobé (pár týdnů nebo třeba jen jeden), či dlouhodobé (jako je roční Evropská dobrovolná služba, EVS). Více informací dobrovolnickým příležitostech v zahraničí najdete v nabídce dobrovolnictví ve světě.

Zajímavé informace k tématu najdete v publikacích:

Jak se zapojit do neformálního vzdělávání?
Nadnárodní iniciativy mládeže v programu Erasmus+ mládež
Dobrovolnictví
Práce v zahraničí 
Studium v zahraničí