Aktuální nabídky v Brně/ČR

LuckyCats je malý rodinný azyl pro kočky, který najdete v Ostopovicích u Brna. Jen půl hodiny hromadnou dopravou z brněnského Hlavního nádraží vás dělí od jedné z nejroztomilejších dobrovolnických příležitostí! Pojďte s námi nahlédnout jak to v LuckyCats vypadá a chodí.

 

22.09.2021

Dobrovolnické setkání Hnutí DUHA se koná 16. září od 17:00 hodin v brněnském Skautském institutu - zajištěný bude vegetariánský a veganský catering.

06.09.2021
JIŽNÍ MORAVA PROSÍ DOBROVOLNÍKY O POMOC!
Pro aktuální informace sledujte náš Facebook : https://www.facebook.com/dobrovolnickecentrum67/
 
Nyní je již čas pomáhat. Výzvu oficiálně potvrdil Jihomoravský kraj a vydal pro dobrovolnictví 5 pravidel.
 
25.06.2021
Přírodní rezervace Kamenný vrch každoročně láká tisíce návštěvníků na jarní fialový koberec z konikleců. Jedná se o světově nejpočetnější lokalitu. Aby se koniklecům i ostatním místním druhům co nejvíce dařilo, je potřeba louky ručně kosit a HRABAT. A s tím potřebujeme pomoci.
Pro děti bude program doplněn o zábavné a poučné aktivity.
14.06.2021

Další dubnový večer se nesl v duchu dobrovolnických příležitostí. Prostřednictvím poutavého vyprávění dobrovolníků jsme se se dozvěděli více o tom, jaké je to pracovat s ohroženými dětmi a mládeží v Brně pod hlavičkou Armády spásy. Druhé části se večera se pak ujali slova dobrovolníci z HoStu, kteří se s námi podělili o to, jak svoji rodičovskou super-power zužitkovat v pomoci rodinám, které se ocitly v obtížných situacích nebo které nemají dost zkušeností.  

05.05.2021

Víte, že jeden Tibet najdete 30 km od Brna? Ale nenajdete zde dechberoucí hory ani buddhistické chrámy, ale útulek pro téměř 150 opuštěných či týraných zvířat. Vítáme Útulek Tibet v dobrovolnické síti Regionálního dobrovolnického centra JmK DC67!

 

22.04.2021

Už je to rok co se potýkáme s pandemií a stále je třeba situaci podpořit dobrovolnickou pomocí. Kde je aktuálně možné se k dobrovolnické práci hlásit? Chceš pomáhat ve zdravotnictví, sociálních službách nebo očkovacích centrech? Tak čti dál.

 

26.03.2021
10. February 2021 v 18:30
Hledáš v současné situaci praktické zkušenosti, kontakty, dobrý bod v životopisu nebo přátele? Chceš se naučit nové dovednosti z oblasti soft-skills a self-managementu?
⚡️ Připoj se 10. 2. v 18:30 k Zoomu a dozvíš se jak na to! ⚡️
AIESEC je největší studentská organizace na světě rozvíjející mladé lidi. V AIESEC se naučíš třeba věci z oblasti sales, marketingu, project managementu. Zlepšíš si komunikační dovednosti nejen v češtině, ale i v angličtině a mnoho dalšího.
03.02.2021

MUNI pomáhá je doslova zahlceno žádostmi o doučování, především z rodin zdravotníků. Většina dětí potřebuje pomoci s učivem 1. stupně ZŠ. To se dá zvládnout! Podívejte se do aplikace na poptávky.
A pokud nemáte s doučováním zkušenosti, zkuste náš e-learningový kurz. Zaregistrovat se můžete na webu

22.01.2021

Pomáhat můžete i prostřednictvím telefonu.

Staňte se dobrým srdcem na dálku pro osamělé lidi, kteří si potřebují s někým popovídat. Přidejte se k programu Dobré srdce na dálku Diecézní charity Brno.

 

17.12.2020