Prázdninový piknik v Prahu jižní Morava

03. 07. 2020 16:00 to 22:00

Nenechte si ujít prázdninový piknik, který pořádá Práh jižní Morava, z.ú. ve své zahradě! Těšit se můžete na grilování a k tomu vychlazené nápoje. Besedu s autorkou aplikace Nepanikař. Dále sociálně terapeutické dílny s workshopy. Program bude i pro nejmenší a večer se zakončí koncertem.

 

Můžete si lehnout do houpací sítě nebo na deku, dát si něco dobrého z grilu a k tomu pivko, drink nebo vychlazenou limonádu za velice příznivé ceny. Na besedu přijde autorka aplikace Nepanikař Veronika Kamenská a bude s vámi sdílet svůj vlastní příběh o tom, jak překonala duševní onemocnění a jak vznikla aplikace, která dnes lidem pomáhá zvládat úzkosti, deprese a stavy mysli, kdy už neví kudy kam. Sociálně terapeutické dílny pro vás nachystají tvořivé workshopy, kdy si budete moci vytvořit hezké věci na památku.
Pro ty nejmenší bude po celou dobu připravený program a odměny za vysvědčení. Večer bude vše zakončeno koncertem Adély Václavové a Petra Kurečky. Tak přijďte na piknik a seznamte se s Prahem jižní Morava!