Pozvánka na praktický workshop: ONLINE NÁSTROJE

14. 12. 2022 14:00 to 16. 12. 2022 12:30

Koordinujete dobrovolníky? Pracujete s mládeží? V tom případě se vám určitě hodí znát různé online nástroje, které můžete používat při své koordinační / leadershipové / projektové činnosti. Zveme vás na půldenní praktický workshop, který se uskuteční osobně v Brně ve dvou termínech 14.12. odpoledne a 16.12 dopoledne. Vyberte termín, vyplňte přihlášku, sbalte svůj notebook a přijďte prakticky vyzkoušet nové postupy.

 
 
ONLINE NÁSTROJE
bezplatný praktický workshop zaměřený na online práci s dobrovolníky a mládeží
 
KDY se workshop uskuteční? 
Chceme umožnit školení co největšímu počtu účastníků*ic a proto vypisujeme 2 termíny:
 • 14. 12. od 14 do 17:30 h
 • 16. 12. od 9 do 12:30 h
 
CO můžete čekat?
Přímo na svém notebooku si během workshopu prakticky vyzkoušíte
 • Miro aneb digitální flipchartový papír, na kterém vykouzlíte myšlenkové mapy, rozložíte projekt na jednotlivé dílčí fáze nebo připravíte grafiku ze schůzky strategického plánování vaší organizace
 • Mentimeter / Slido vám pomůže zjistit cokoli, co potřebujete od vašeho publika anonymně zjistit... Jaký návrh se jim líbí nejvíce? Co si představí pod pojmem dobrovolnictví? Jak byli spokojeni s vaším workshopem? Prezentujte výsledky hlasování ihned pomocí worldcloudů, sloupcových grafů nebo pavučiny!
 • Padlet vám poslouží jako nástěnka, kde si uchováte dokumenty ke sdílení s projektovými partnery nebo fotografie z teambuildingového víkendu. Ideální na akce jako jsou konference či projektová setkání.
 • Adobe spark z vás udělá profíka na jednoduché webovky či pozvánku na Vaši akci, ať už půjde o vánoční večírek nebo infopack k mezinárodnímu projektu.
 • Seznámíte se s příklady, jak může být nástroj v praxi použit. V rámci skupinového brainstormingu zkusíte popřemýšlet na co vše byste mohli nástroj sami použít. A rovnou si ho "osaháte" v praxi, na konkrétním případě, který se vám bude v budoucnu hodit.  
 
KDE se workshop uskuteční? 
Sejdeme se osobně! na adrese našeho dobrovolnického centra
Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje, Bratislavská 26, Brno 
NOTEBOOKY S SEBOU!
 
JAK se přihlásit? 
 1. vyberte si termín
 2. vyplňte přihlašovací formulář 
 3. vyčkejte na e-mailové potvrzení přihlášky, jehož součástí budou platební údaje pro zaplacení vratné zálohy 500 Kč, která funguje jako potvrzení Vaší rezervace
 4. zaplaťte vratnou zálohu 500 Kč - jakmile platbu zaregistrujeme, dostanete finální informace k semináři

Platbou potvrdíte svoji účast a peníze Vám budou vráceny zpět na účet pokud se semináře opravdu zúčastníte. V případě nečekaných překážek můžete vyslat náhradníka*ici. 

 

Kapacita omezena. Termín pro přihlášení: 30. 11. 

Kontakt pro řešení nejasností: Kateřina Plesková, katerina.pleskova@dc67.cz, 776 594 804